Vatandaştan ‘başkan’ duası « GÜNDOĞMUŞ HABER

SON DAKİKA

Gündoğmuşlu çocuklar Antalya’da

KÜLTÜR SANAT, YEREL HABERLER

Vatandaştan ‘başkan’ duası

Bu haber 05 Haziran 2019 - 12:03 'de eklendi ve 352 views kez görüntülendi.

Vatandaştan ‘başkan’ duası

Gündoğmuş Belediye Başkanı Mehmet Özeren, Balkaya Mahallesi’ndeki yol yapım çalışmaların fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşarak vatandaşlara duyurdu. Kayabükü Mahallesi’ndeki Özcan Özdemir adlı vatandaş ise kendi mahallelerinde yol işinin ne zaman biteceğini sorunca Özeren’den “Ömür biter yol bitmez” yanıtını aldı. Başkanın yanıtı karşısında şaşkınlık yaşayan Özdemir, “Yeni sloganınız hayırlı olsun Başkanım. Bizim yolları da bitirecek başkanlar memleketimize gelir inşallah” diye yazdı. 

Özeren’den ilginç yanıt

Gündoğmuş Belediyesi, Balkaya Mahallesi’nde yol yapım çalışmalarını sürdürüyor. Yolun daha geniş ve güvenli olması için belediye ekipleri, istinat duvarı örme işini tamamladı. Mahalledeki çalışmalardan fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşan Belediye Başkanı Mehmet Özeren, “100 metre yol yapabilmek için 200 metre duvar yapmaya devam. Yola devam, hizmete devam” notunu yazdı.
Kayabükü Mahallesi’ndeki Özcan Özdemir adlı vatandaş ise kendi mahallelerinde yol işinin ne zaman biteceğini sordu. Vatandaş Özeren’den “Ömür biter yol bitmez” yanıtını alınca şaşkınlık yaşadı ve “Yeni sloganınız hayırlı olsun Başkanım. Bizim yolları da bitirecek başkanlar memleketimize gelir inşallah” yanıtını verdi. – Mesut Uygur

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sperrmüll Berlin