Yol teşekkürü « GÜNDOĞMUŞ HABER

SON DAKİKA

Gündoğmuşlu çocuklar Antalya’da

KÜLTÜR SANAT, YEREL HABERLER

Yol teşekkürü

Bu haber 10 Kasım 2019 - 20:14 'de eklendi ve 264 views kez görüntülendi.

Yol teşekkürü

Gündoğmuş Belediye Başkanı Mehmet Özeren, Pembelik Mahallesi’nde daha önce verdiği yol sözünü yerine getirdi. Mülkiyet sorunun giderilmesinin ardından yolu açan Başkan Özeren, sözünü yerine getirmenin mutluluğunu paylaştı ve fedakarlık gösterenlere teşekkür etti. 

Sözünü tutmanın mutluluğunu paylaştı

Gündoğmuş Belediye Başkanı Mehmet Özeren, Pembelik Mahallesi’nde daha önce verdiği yol sözünü yerine getirdi. Mülkiyet sorunun giderilmesinin ardından yolu açan Başkan Özeren, sözünü yerine getirmenin mutluluğunu paylaştı. Özeren, “Bir belediye başkanını en çok mutlu edecek hususların başında, verdiği sözü yerine getirmenin meydana getirdiği hazdır. Rabbime sonsuz kere şükürler olsun. Bugün bir sözümüzü daha yerine getirmenin hazzını yaşadım. Bu konuda en büyük fedakarlığı gösteren Ahmet amcama ve Mustafa kardeşime yürekten teşekkür ederim. Gündoğmuş’u seviyorum. Size hizmet etmekten zevk alıyorum” dedi.
Özeren, öte yandan 29 Mahalle için alınan 5400 m2 kilitli parke taşının nakliye ve dağıtımın devam ettiğini belirterek her mahallede çalışma yapılacağını duyurdu. – Hasan Özmen

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sperrmüll Berlin